Bezpieczne stelaże do wanienek

Na przestrzeni ostatnich kilku lat sporą popularnością cieszą się różnego rodzaju praktyczne akcesoria dla dzieci, które ułatwiają codzienne czynności. Idealnym przykładem owego akcesorium jest szalenie modny stelaż do wanienki dziecięcej, który umożliwia szybkie, wygodne i przede wszystkim bezpieczne mycie dziecka w wieku niemowlęcym. Na rynku funkcjonuje dziś wiele sklepów z akcesoriami dziecięcymi, które posiadają w swym asortymencie rozmaite modele rozkładanych podstawek, które z całą pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców.

Wybór stelaża pod wanienkę

stelaże do wanienek dziecięcych Na samym wstępie warto podkreślić, że stelaże do wanienek dziecięcych posiadają specjalny certyfikat bezpieczeństwa, który zaświadcza o tym, iż produkt ten jest w pełni bezpieczny zarówno dla rodziców, jak i dziecka. Oryginalne atesty świadczą ponadto o tym, iż do produkcji owego przedmiotu nie wykorzystano żadnych substancji bądź tworzyw toksycznych, które mogłyby źle oddziaływać na delikatny, wrażliwy organizm dziecka. Standardowe stojaczki pod wanienkę posiadają zazwyczaj regulowany stelaż, którego wymiary można dostosować bezpośrednio do wzrostu rodzica.

stelaże do wanienek dziecięcychWarto w tym momencie nadmienić, że sporą popularnością wśród rodziców cieszą się aktualnie zwłaszcza gotowe zestawy, które zawierają plastikowe wanienki, rozkładane stelaże oraz materiałowe, praktyczne półki, które można mocować na ramie podstawki. Tego typu zestawy idealnie sprawdzą się jako prezent okolicznościowy, m.in. na szalenie aktualnie modny baby shower, czyli spotkanie organizowane przez rodziców spodziewających się potomka, na których często poznaje się płeć dziecka. Warto również zauważyć, iż standardowy zestaw składający się z aż trzech akcesoriów jest stosunkowo tani – jego zakup z cała pewnością nie nadwyręży więc naszego domowego budżetu. Pamiętajmy jednak o tym, że decydując się na zakup tego typu prezentu powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jego wymiary. Choć najczęściej wysokość owego sprzętu wynosi około 100 cm, to jednak w przypadku wywyższy rodziców, zaleca się zakup stelaża o wysokości około 125 cm.

Cena stelaży do wanny uwarunkowana jest ściśle od jakości konkretnego sprzętu. Za solidne, aluminiowe ramy, które posiadają dodatkowe zabezpieczenia antypoślizgowe zapłacimy od 50 do nawet 100 zł. Pamiętajmy jednak o tym, że zakup owego produktu jest swego rodzaju inwestycją. Solidny stelaż z pewnością posłuży wielu rodzicom, którzy będą go sobie przekazywać w momencie, kiedy ich potomstwo już z niego wyrośnie. Warto więc zakupić podest, który posłuży nam dobrych kilka lat.